top_logo.png

  _________________________2_01.jpg        

 
ac652655_9b4f_4e23_872e_6d6abc30fd17.jpg
 
מאת אבי גנאור
תמונות: אייל דולין ואיגוד האופניים
 
כ-400 רוכבות ורוכבים השתתפו הבוקר באליפות ישראל ברכיבת אופני כביש שהתקיימה על ההקפה המסורתית באורך 24.5 ק"מ באזור בית גוברין. הזינוק והסיום היו בכניסה לפארק בריטניה.
713a35f5_ed8e_4a8b_a69f_3b7fe2dfd520.jpg
ירדן גזית, מנהלו המקצועי של איגוד האופניים בישראלל מסר כי במקצה הגברים למרחק חמש הקפות (122.5 ק"מ) הצליח גיא שגיב להגן על תוארו מהשנה שעברה. המקצה התאפיין בשליטה של קבוצת סייקלינג אקדמי, קבוצת רכיבת הכביש המקצוענית הישראלית הראשונה, אשר יוצגה בכל המהלכים הבולטים של המרוץ ושרוכביה זכו בכל חמשת המקומות הראשונים. בחלקו השני של המרוץ נוצרה חבורת חוד בת 4 רוכבים שכללה את שגיב ואביב יחזקאל מסייקלינג אקדמי, יורי לוינזון מ-TACC ואמיתי יונה, אלוף ישראל בטריאתלון מקבוצת HD-TREK. 
ab1afecf_64fd_4705_bc10_bac442bc024f.jpg

באו לקלקל את המסיבה והצליחו - הקליקו כאן 
 
בהקפה האחרונה התקיף יחזקאל את הבריחה ורכב לבדו בפער שנע בין חצי דקה לדקה משלישיית הרודפים. באמצע ההקפה פתח שגיב פער על לוינזון ויונה ובק"מ האחרון הצליח להדביק את יחזקאל ולעקוף אותו. את קו הסיום חצה בזמן של 3:12:52 שעות, 11 שניות לפני יחזקאל. מאחור שלישיית רוכבי סייקלינג אקדמי בראשות רועי גולדשטיין הצליחה לעקוף את לוינזון ויונה, כאשר גולדשטיין תפס את המקום השלישי על הפודיום.

במקצה הנשים למרחק 4 הקפות (98 ק"מ) הצליחה בר-און להפתיע את הפייבוריטיות לניצחון בזכות בריחה מוקדמת עם עידית שוב (CCC). הפייבוריטיות שמרו זו על זו ואפשרו לשתיים לפתוח פער של מעל שש דקות. בר-און הצליחה להתנתק משוב ולהגיע לבדה אל קו הסיום בזמן של 2:59:54 שעות. במקום השני סיימה אלופת השנה שעברה רותם גפינוביץ' (IGP), ושלישית סיימה עומר שפירא (CCC), שתיהן בפיגור של כ-4 דקות מבר-און. הפייבוריטיות שני בלוך , שתייצג את יישראל באולימפיאדה בריו דה זנרו ויריבתה פז בש סיימו רביעית וחמישית בהתאמה.
 
 
Share

_________________________2_02.jpg

BANNER4.jpg

facebook.jpg

ofanaim_magazin199.jpgז

 
 
 
 
 
 
 
 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

__________________________01.jpg

galil_ole_small.jpg

logo_jpg.jpg